Nazwa konkursu

Dla kogo przeznaczony

Planowany termin

Maraton Matematyczny w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Matematyki

Klasy 4-7

wrzesień 2017

Międzynarodowy Konkurs
„Św. Jan Paweł II w oczach dziecka. Idźmy naprzód z nadzieją”

klasy 0-7

wrzesień 2017

Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Klasy 4-6

19 października 2017

Konkurs Interdyscyplinarny „zDolny Ślązaczek”

Klasy 4-7

październik 2017

Tymbark z podwórka na stadion.

Klasy 4-7

październik 2017

Konkurs plastyczny „Kochajmy zwierzęta jak św. Franciszek”

klasy 0-7

październik 2017

Konkurs matematyczny Alfik

Klasy 2-3

listopad 2017

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Jesienny pejzaż”

Klasy 1-3

listopad 2017

Alfik Matematyczny 2016 klas IV-VI

Klasy 4-6

listopad 2017

Dolnośląska Olimpiada Młodzieży

Klasy 4-7

listopad 2017

Konkurs Alfik Humanistyczny

Klasy 4-7

listopad 2017

Konkurs Recytatorski dla uczniów

klas 4 – 7

Klasy 4-7

listopad 2017

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

Klasy 5-7

listopad 2017

Festiwal Pieśni i Piosenki

Patriotycznej

Klasy 4-7

listopad 2017

Matematyka bez granic

Klasy 4-7

styczeń 2018 lub luty 2018

Turniej Młodych Matematyków

Klasy 4-7

luty 2018

Galileo Chemia

Klasy 7

6 marca 2018

Konkurs matematyczny  Kangur

Klasy 2-3

marzec 2018

Kangur Matematyczny

Klasy 4-7

marzec 2018

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Pangea”

Klasy 4-7

marzec 2018

XVI Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny klas

IV-VII o tytuł „Mistrza Ortografii 2018”

Klasy 4-7

marzec 2018

XVI Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny klas

IV-VII o tytuł „Mistrza Ortografii 2018”

Klasy 4-7

marzec 2018

„Wiosna mówi po angielsku”

szkolny turniej językowy

Klasy 4-7

marzec 2018

- kwiecień 2018

Matematyczno–logiczny

Uczniowie klas „0”

kwiecień 2018

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy

Klasy 4-6

kwiecień 2018

Konkurs wiedzy biblijnej

klasy 5-7

kwiecień 2018

Finał Dolnośląski Indywidualnych i drużynowych biegów przełajowych - Oleśnica

Klasy 4-7

kwiecień 2018

„Pomagajmy sobie wzajemnie”

Klasy 4-7

kwiecień 2018 / maj 2018

Konkurs „Wędrówki szlakiem wartości”, Fundacja „Pax et Bonum”

klasy 1-6

maj 2018

OMNIBUS

Klasy 4-7

maj 2018

Mistrzostwa Wrocławia w szybkim liczeniu

Klasy 4-7

czerwiec 2018

Konkurs matematyczno-logiczny

Dla 5 i 6 latków

II semestr

IX Wrocławski Turniej Sudoku

Klasy 4-7

II semestr

Międzyszkolne Igrzyska Dzieci:

- Mini koszykówka

- Mini siatkówka chłopców i dziewcząt  

- Tenis stołowy

- Mini piłka nożna chłopców  

Klasy 4-6

X - XI 2017

XII 2017 - I 2018

9-10 I 2018

IV 2018

Finały Mistrzostw Wrocławia

Międzyszkolne Igrzyska Dzieci:

- Sztafetowe Biegi Przełajowe

- Indywidualne Biegi Przełajowe  

- Lekkoatletyczne Igrzyska Dzieci

- Czwórbój LA

Klasy 4-6

19.09.2017

05.04.2018

05.04.2018

08.05.2018

Międzyszkolne Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

- Siatkówka  

- Tenis stołowy

- Piłka nożna  

Klasy 7

XI 2017

11 I 2018

IV 2018

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

- Indywidualne Biegi Przełajowe

- Indywidualne Mistrzostwa LA

Klasy 7

5.04.2018

09.05.2018

„OLIMPUS”

Klasy 4-7

jesień/wiosna

„EKOTEST”

Klasy 4-6

wiosna

Konkurs matematyczny Olimpusek

Klasy 2-3

wg harmonogramu

organizatora

Konkurs Ojczyzny Polszczyzny

Klasy 4-7

wg harmonogramu organizatora

Jersz

Klasy 4-7

wg  harmonogramu

zDolny Ślązaczek

Klasy 4-7

wg harmonogramu

English Flier

Klasy 5-7

wg harmonogramu

English Master

Klasy 5-7

wg harmonogramu

Konkurs Recytacji w Języku Angielskim

Klasy 6-7

wg harmonogramu

Nazwa konkursu

Dla kogo przeznaczony

Planowany termin

Konkurs plastyczny
„Anioł Stróż stoi tuż”

Klasy 1

wrzesień 2017

Konkurs na najładniejszy model komórki

Klasy 7

wrzesień 2017

– październik 2017

„Tęczowa jesień”

Klasy 0

październik 2017

Mój dom, moje miasto, moja ojczyzna

Klasy 1-3

październik 2017

Tęczowa zakładka

Klasy 2-3

październik 2017

Konkurs wiedzy o zdrowiu

Klasy 4-6

październik 2017

Konkurs plastyczny

„Królowa Polski o wielu twarzach

– ojczyste sanktuaria maryjne”

·         portret Marki Bożej

·         plakat (obraz + info o sanktuarium)

Klasy 2-4

Klasy 5-7

październik 2017

Szkolny Konkurs Czytelniczy „Pożeracze książek”

Klasy 4-7

październik 2017

– maj 2018

Konkurs biblijny

Klasy 4-7

październik 2017

– maj 2018

„Godło Polski. Orzeł Biały”

Klasy 0

listopad 2017

Konkurs recytatorski klas 2

Klasy 2

listopad 2017

Konkurs Plastyczny „Liściaki, cudaki”

Klasy 3

listopad 2017

Konkurs Wiedzy o szkole

 „O mojej szkole i osiedlu wiem prawie wszystko!”

Klasy 4-7

listopad 2017

Szybkie pisanie na klawiaturze klas IV

Klasy 4 - etap szkolny

listopad 2017

Szybkie pisanie na klawiaturze klas V

Klasy 5 - etap szkolny

listopad 2017

Szybkie pisanie na klawiaturze klas VI

Klasy 6 - etap szkolny

listopad 2017

Konkurs plastyczno-techniczny

„Liściaki”

Klasy 1-3

listopad 2017

- grudzień 2017

Konkurs na najciekawszą prezentację multimedialną „Układ Słoneczny”

Klasy 6

listopad 2017

- grudzień 2017

Mikołajkowy Turniej Piłkarski

Klasy  4-7

Klasy 1-3 (Chłopcy/Dziewczęta)

grudzień 2017

Konkurs plastyczny

„Portret św. Mikołaja”

Klasy 1

grudzień 2017

Across poem – konkurs ze znajomości słownictwa dla klas 6

Klasy 6

styczeń 2018

Szkolny Konkurs Recytatorski

klas pierwszych

Klasy 1

luty 2018

Szkolny Konkurs Recytatorski

Laureaci klas trzecich

luty 2018

Szkolny Konkurs Matematyczny

Laureaci klas trzecich

luty 2018

Szkolny konkurs wiedzy o Wrocławiu „Wrocławskie Krasnale”

Laureaci klas trzecich

luty 2018

Konkurs literacki „ Niezwykła przygoda
 krasnala Dwudziestka„

Klasy 2-3

luty 2018

Spell it right

Klasy 4-6

luty 2018

Szkolny Konkurs Ortograficzny

Laureaci klas trzecich

marzec 2018

Najładniejsza kartka wielkanocna

etap szkolny

marzec 2018

Dzień wiosny na sportowo

Klasy 4-7

marzec 2018

Konkurs wielkanocny:

·           Pisanka wielkanocna

·           Baranek wielkanocny

·           Koszyczek wielkanocny

·           Palma wielkanocna

Klasy 0

Klasy 1

Klasy 2

Klasy 3

marzec 2018

Konkurs rekolekcyjny

Klasa II-III

Klasy IV-VII

marzec 2018

KOSMOS –

konkurs plastyczny

Klasy 1-3

kwiecień 2018

Konkurs wiedzy o kosmosie

Klasy 2-3

kwiecień 2018

Konkurs ekologiczny „Mistrz ekologii”

Klasy 4-6

kwiecień 2018

Konkurs o św. Antonim:

·           Konkurs plastyczny „Św. Antoni. Nasze historie rodzinne”

·           Konkurs wiedzy „Kwiatki Św. Antoniego”

Klasy 0-3

Klasy 4-7

kwiecień 2018

Konkurs matematyczny

klas pierwszych

Klasy 1

maj 2018

Konkurs na najciekawszy model „Piramida żywienia”

Klasy 5

maj 2018

Mój komiks

etap szkolny

maj 2018

Konkurs na najciekawszą prezentację multimedialną „Krajobrazy Świata”

Klasy 6

maj 2018 – czerwiec 2018

Konkurs wiedzy

„O człowieku wiem wszystko”

Klasy 7

maj 2018 – czerwiec 2018

Konkurs kaligraficzny klas pierwszych

Klasy 1

czerwiec 2018

Spotkania z ortografią

Klasy 2

czerwiec 2018

Konkurs na najładniejszy zeszyt

Klasy 2

czerwiec 2018

Konkurs na najładniejszy zeszyt

w klasie trzeciej

Wybrani uczniowie klas trzecich

czerwiec 2018

Konkurs na najpiękniejszy

„Zeszyt do Religii”

Klasy 1-3

czerwiec 2018

Konkurs wiedzy przyrodniczej

„Świat przyrody - świat przygody”

Klasy 4-6

czerwiec 2018

Mistrz tabliczki mnożenia
i rachowania

etap szkolny

X,XI,

I,III,IV,V

Pierwszy tydzień

Mistrz zadań tekstowych

„Kalendarz i czas”

etap szkolny

IX,X,XI,XII

II,III,IV,V

Trzeci tydzień

Konkurs z wiedzy o Wielkiej Brytanii

Klasy 3-7

II semestr

Integrated Skils

Klasy 4-7

Cały rok szkolny

Data

Uroczystość / impreza

4 września 2017 r.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18

6 listopada 2017 r.

Pasowanie na ucznia i przedszkolaka.

10 listopada 2017 r.

Apel z okazji Święta Niepodległości

oraz Święta Patrona Szkoły

listopad 2017 r.

Wieczór pieśni patriotycznych

grudzień 2017 r.

Kiermasz Bożonarodzeniowy

grudzień 2017 r.

Spotkanie ze św. Mikołajem dla kl. 0-III

grudzień 2017 r.

lub styczeń 2018 r.

Koncert kolęd

styczeń 2017 r.

Kolędnicy Misyjni

8 lutego 2018 r.

Zabawa karnawałowa klas trzecich

luty 2018 r.

Pasowanie na Czytelnika

luty 2018 r.

Kiermasz Walentynkowy

marzec 2018 r.

Kiermasz Wielkanocny

marzec 2018 r.

Rekolekcje Wielkopostne

marzec 2018 r.

Dzień wiosny

22 marca 2018 r.

Drzwi Otwarte Szkoły

10 maja 2018 r.

Apel z okazji 3 Maja

czerwiec 2018 r.

Dzień Dziecka

15 czerwca 2018 r.

Dzień sukcesu.

czerwiec 2018 r.

Finał konkursów dyrektorskich Mistrzowie Języka Polskiego

21 czerwca 2018 r.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/18

dla Oddziałów Przedszkolnych godzina 10:00

22 czerwca 2018 r.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/18:

Klasy 1,2 – godzina 8:00

Klasy 3 – godzina 9:30

Klasy 4 – godzina 10:45

Klasy 5-7 – godzina 12:30