WCHOWAWCY ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

0a – Iwona Markiewicz-Pilichowska
0b – Agnieszka Józefowicz
0a, 0b - Andrzej Szorc

WYCHOWAWCY EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

1a – Beata Bartocha
1b – Wanda Kruk
1c – Agnieszka Sielska-Dudzik
1d – Agnieszka Wykrętowicz
1e – Anna Kwiatkowska
1p – Katarzyna Niedziela

2a – Anna Polak-Wolf
2b – Kinga Cichoń
2c – Agnieszka Kamińska
2d – Ewa Leszczyńska

3a – Anna Sworowska
3b – Katarzyna Kurgan
3c – Renata Horoszkiewicz
3d – Marzena Lesińska
3e – Joanna Piotrowska
3f – Marta Baura
3g – Maria Franków
3h – Barbara Szynczewska-Szewczyk

Zajęcia plastyczne kl.2 i 3 - Krystyna Świeściak

WYCHOWAWCY W KLASACH IV-VII

4a – Renata Umławska-Przybyło
4b – Anna Wilkosz
4c – Ewa Samborska-Wcisło
4d – Magdalena Boberska
4e – Elżbieta Ziółkowska
4f – Marta Paluch
4g – Agnieszka Niewiadomska
4h – Marta Świtała-Vesa

5a – Dominik Golec
5b – Iwona Koziorowska-Mikołajczak
5c – Emilia Chmielewska

6a – Mariusz Zimoński
6b – Agnieszka Strembicka

7a – Przemysław Tomasik
7b – Joanna Szczepanek
7c – Joanna Krawczyk

 

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTOWI W KLASACH IV-VII

BIOLOGIA
          Iwona Koziorowska-Mikołajczak
FIZYKA
          Andrzej Batorowicz
GEOGRAFIA
          Agnieszka Imiołek
HISTORIA
          Dominik Golec
          Marta Świtała-Vesa
INFORMATYKA
          Irena Kochańska-Skórska
JĘZYK ANGIELSKI
          Klaudia Froch
          Beata Migaj
          Agnieszka Niewiadomska
          Justyna Purcelewska
          Katarzyna Wręczycka
          Jolanta Zawadzka-Paruch
JĘZYK NIEMIECKI
          Edyta Ćwiklik
JĘZYK POLSKI
          Marta Baura
          Magdalena Boberska
          Katarzyna Justyna
          Agnieszka Strembicka
          Joanna Szczepanek
          Renata Umławska-Przybyło

MATEMATYKA
          Katarzyna Bednarek
          Emilia Chmielewska
          Przemysław Tomasik
          Kinga Wiśnik
          Mariusz Zimoński
MUZYKA
          Anita Milewska
PLASTYKA
          Elżbieta Ziółkowska
PRZYRODA
          Iwona Koziorowska-Mikołajczak
          Joanna Piotrowska
          Anna Wilkosz
RELIGIA
          s. Alicja Grzywocz
          Bernadetta Niewiadomska
          Irena Petelemz-Łukasiewicz
          o. Mateusz Staffa
TECHNIKA
          Agnieszka Imiołek
WYCHOWANIE FIZYCZNE
          Maciej Dębiczak
          Joanna Krawczyk
          Marta Paluch
          Ewa Samborska-Wcisło
          Łukasz Szewczak

NAUCZYCIELE TERAPII PEDAGOGICZNEJ

          Danuta Downar-Zapolska