W sekretariacie:

1. Informacje o obiadach

2. Wyrabianie legitymacji szkolnych:
Do wyrobienia legitymacji szkolnej niezbędne jest posiadanie aktualnego zdjęcia, które należy podpisać.
Legitymacje szkolne wyrabiać mogą uczniowie klas 1 – 8. Wyrobiona legitymacja powinna służyć uczniowi przez cały okres nauki w szkole.

3. Przedłużanie ważności legitymacji:
Legitymacja szkolna ważna jest do 30 września każdego roku. Przedłużanie ważności tego dokumentu odbywa się corocznie w ostatnim tygodniu września.

4. Karty wypadku:
Ubezpieczony uczeń może starać się o odszkodowanie z tytułu doznanego wypadku. Wniosek pobiera się po zakończeniu leczenia i po jego wypełnieniu składa w oddziale PZU.

5. Wyrabianie karty rowerowej:
Karta rowerowa wyrabiana jest po zdaniu egzaminu teoretycznego i praktycznego. Do egzaminu przystąpić mogą osoby, które ukończyły 10 lat.
Do wyrobienia karty rowerowej niezbędne jest posiadanie aktualnego zdjęcia, które należy podpisać.

Kadra Sekretariatu Szkoły Podstawowej nr 20 im. Orła Białego:

Katarzyna Staniucha - Specjalista ds. uczniowskich
tel. 71/7986844 w 141