Koduj z Gigantami

Giganci Programowania - bezpłatne warsztaty
Koduj z Gigantami powstało z myślą o promowaniu idei nauczania wśród dzieci i młodzieży. W poprzedniej edycji, która odbyła się we wrześniu 2017 roku wzięło udział prawie 500 uczniów z całej Polski. Obecna edycja odbędzie się w dniach 3, 4 i 17 lutego w największych miastach w Polsce – Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Gliwicach i Łodzi. W tym roku przygotowaliśmy miejsca dla ponad 700 uczniów.

Mamy zaszczyt poinformować, iż Patronat Honorowy nad wydarzeniem Koduj z Gigantami objęło Ministerstwo Cyfryzacji oraz Minister Edukacji Narodowej,
a także Prezydenci Miast, w których odbędą się Warsztaty.

Informacje o akcji oraz formularz zapisowy można znaleźć na stronie internetowej:

Zainteresowani rodzice, mogą telefonicznie lub mailowo zgłosić udział swojego dziecka w przedstawionych, bezpłatnych warsztatach.

plakat kzg