Zbiórka środków czystości

„…Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu”.

(Mt 6, 1-6. 16-18)

Drodzy Darczyńcy, Rodzice,

co prawda nasza wspólna akcja zbierania używanych ubrań dla bezdomnych mężczyzn trwa przez cały rok szkolny. Jednakże, to właśnie tak szczególny czas jak okres Wielkiego Postu wymaga od nas wszystkich pochylenia się przed biedą ludzką i wspomożenia tych, którzy tego najbardziej potrzebują.
Dlatego teraz właśnie prosimy o przyłączenie się do naszej akcji, która ma na celu wspomożenie mieszkańców schronisk dla bezdomnych mężczyzn. Od 12 marca (od poniedziałku) zaczynamy zbiórkę środków czystości. Potrzebne są mydła, kremy do golenia, maszynki do golenia, szampony, papier toaletowy. Jest to jak zwykle morze potrzeb do którego i my wlejmy nasze kropelki.
Bowiem… „Ty zaś gdy pościsz, namaść sobie głowę i obmyj twarz, aby nie ludziom pokazać, że pościsz, ale Ojcu twemu, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który jest w ukryciu, odda tobie”.
Przyniesione przez Was środki czystości będziemy zbierać do oznaczonego pudła, które będzie znajdowało się na parterze szkoły.

Więcej w tej kategorii: « Noc w szkole Wiosenne śniadanie »