Zapisy do świetlicy szkolnej

Szanowni Rodzice,

z myślą o sprawnej organizacji roku szkolnego 2021/2022 zwracam się z prośbą o składanie deklaracji zapisu dziecka do świetlicy szkolnej.

Rekrutacja do świetlicy na przyszły rok szkolny odbywa się na następujących zasadach:
     • KARTĘ ZAPISU DZIECKA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ można pobrać w sekretariacie szkolnym, na portierni lub w formie elektronicznej – formularz deklaracji do pobrania TUTAJ

     • Czytelnie wypełnioną deklarację można przekazać do sekretariatu lub przesłać drogą elektroniczną na adres kierownika świetlicy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin składania deklaracji zapisu dziecka do świetlicy szkolnej upływa z dniem 25 czerwca 2021 roku. Wszelkie dodatkowe zapytania proszę kierować drogą dziennika elektronicznego na adres kierownika świetlicy lub drogą telefoniczną, w godzinach dyżurów (poniedziałek 15.00 – 17.15, wtorek 08.15 – 11.30, czwartek 08.00 – 10.30).

Z poważaniem
Agnieszka Ochalik
Kierownik świetlicy

 

Czytany 577 razy