Wolontariusze POMAGAM INNYM wraz z p. Małgorzatą Niewierską organizują w naszej szkole

WIELKĄ ZBIÓRKĘ KSIĄŻEK.

Zbieramy książki w dobrym stanie dla dzieci i młodzieży oraz "czytadła" dla dorosłych.

Prosimy o przyniesienie książek do 19 maja 2017 r. do sali 23,26 lub do biblioteki szkolnej.

Wyniki Międzynarodowego konkursu Kangur Matematyczny 2017
wynik bardzo dobry - Jerzy Janik z klasy 4a
wyróżnienia:
Natalia Sokołowska 2e
Maksym Lewandowski 2h
Jaśmina Osiadacz 2g
Maja Wójcik 2b
Mikołaj Wróbel 3d
Beniamin Więckowski 3a
Michał Jarocki 3f
Maciej Rosłan 3b
Jeremi Osiadacz 4a
Łukasz Ochalik 6a
Konrad Dworniczak 6a
                                                                 Serdecznie gratulujemy!

artystyczny

  Dnia 28.04.2017r. na Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego
  we Wrocławiu odbył się V Dolnośląski Konkurs Pieśni Artystycznej dla solistów amatorów.

 Organizatorem konkursu był Wydział Edukacji Muzycznej, Chóralistyki i Muzyki Kościelnej AMKL.

 Warunkiem udziału w konkursie było  przygotowanie dwóch pieśni - kompozytora polskiego i zagranicznego z XIX lub XX w.

           Informujemy, że Dominika Gasik z klasy VI B w kategorii 6-12 lat otrzymała wyróżnienie
w konkursie i została zaproszona do koncertu laureatów. Dominika wykonała pieśni Witolda Lutosławskiego i Franciszka Schuberta z towarzyszeniem fortepianu.

Gratulujemy!!!

Wyniki konkursu:

http://www.amuz.wroc.pl/pl/v_dolnoslaski_konkurs_piesni_artystycznej_dla_solistow-amatorow/6146/2/

Spotkanie z p. Magdalena Cierpisz w ramach warsztatów umiejętności wychowawczych z przyczyn losowych w dniu dzisiejszym zostaje odwołane.

Odbędzie się ono 30.05.2017 o godz. 17:00.
Za zmianę przepraszamy.

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA DZIECI
ze świetlic szkolnych

„MAGICZNE MOTYLE znajdziesz TUTAJ

I miejsce– Jakub Józefowicz klasa 0a
II miejsce– Wojciech Janiszyn klasa 0b
III miejsce– Lena Grzesiak klasa 0b
 
Wyróżnienie otrzymują:
 
Maria Srzednicka klasa 0b
Julia Pawlak klasa 0b
Julia Płuciniak klasa 0a
Ignacy Goleniewski klasa 0b
Ania Gutsuliak klasa 0b
Julia Czajka klasa 0b
Hania Czeladka klasa 0b
Malina Lewicka klasa 0b
 
Gratulujemy :)

Uczennice naszej szkoły wzięły udział w 22 Konkursie Piosenki „Wygraj sukces”
dla wokalistów z całej Polski. Kwalifikacje odbywają się w ponad 50 ośrodkach w kraju,
a w konkursie startuje 2346 solistów. Jest to największy tego typu konkurs w Polsce. Biorą w nim udział głównie wychowankowie ośrodków kultury, którzy od najmłodszych lat są przygotowywani do profesjonalnego śpiewania. Zadaniem uczestników jest zaśpiewanie dwóch piosenek - obowiązkowej z jednej z płyt „Wygraj sukces” (do tej pory wydano 22 płyty) i dowolnej w języku polskim.
Wszystkie nasze uczennice zaprezentowały się bardzo dobrze.

Z naszego obwodu Wrocławia
i okolic do etapu regionalnego mogło być zakwalifikowanych tylko 13 osób z ponad 50 występujących we wszystkich czterech kategorii wiekowych:
kategoria I- klasy I – III,
kategoria II- klasy IV – VI,
kategoria III- gimnazjum,
kategoria IV- szkoły ponadgimnazjalne.
W kategorii I startowały cztery nasze solistki. Dwie z nich: Oliwia Kamińska z klasy II B
i Hanna Kuśmierska z klasy III B zakwalifikowały się do etapu regionalnego.
W kategorii II wystąpiła Weronika Hruszczak z klasy VI B, która została nagrodzona wyróżnieniem.
SERDECZNIE GRATULUJEMY wszystkim uczestniczkom i laureatkom!

Apel z okazji uchwalenia
Konstytucji 3 maja
odbędzie się w dniu 28.04.2017r.

3 lekcja – klasy 1-2, 3a, 3b, 3c, 3d
4 lekcja – klasy 3e, 3f, 3g, 3h, 3i oraz klasy 4-6

UWAGA RODZICE !

NASTĄPIŁA ZMIANA NUMERU TELEFONU DO

PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ NR 5, MIESZCZĄCEJ SIĘ PRZY UL. CZAJKOWSKIEGO 28.

AKTUALNY NUMER: 717986831.

LAUREACI KONKURSU

KATEGORIA 0-1  

Zuzanna Gorajek nr 175 I miejsce        
Krzysztof Rybiałek nr 177 II miejsce   

0a

Piotr Żygadło nr 172 I miejsce            
Lena Grzesiak nr 173 II miejsce          
Jakub Pruchniak nr 169 III miejsce      

0b

Zofia Maziej nr 170 I miejsce 
Aleksandra Maj nr 166 II miejsce
Jadwiga Rzeżuchowska nr 167 III miejsce
Michalina Sobańska nr 168 III miejsce 

0c

Magdalena Chrzan nr 1 I miejsce
Agata Skorek nr 4 I miejsce
Maja Włodarczyk nr 2 II miejsce 

1a

Ewa Wielgos nr 9 I miejsce
Kaja Stępniewska nr 10 I miejsce
Pola Burman nr 11 II miejsce
Hania Olejniczak nr 8 II miejsce 

1b

Justyna Jasińska nr 14 I miejsce
Sylwia Migasiewicz nr 16 I miejsce
Julia Pazdej nr 17 I miejsce
Adam Wasiluk nr 13 I miejsce
Michał Bidermann nr 15 II miejsce
Wojciech Wnuk nr 18 III miejsce

1c
Ida Ochnik nr 19 I miejsce
Vanessa Minkina nr 21 I miejsce
Zofia Krzyszowiec nr 20 II miejsce
Nina Dzieweczyńska nr 22 II miejsce
Oskar Dziębowski nr 23 III miejsce
Piotr Kozłowski nr 24 III miejsce
1d

 

 

KATEGORIA 2-3  

Milan Dudek nr 26 I miejsce
Dominika Biegalska nr 27 III miejsce

2a

Oliwia Kamińska nr 31 I miejsce
Mateusz Zadworny nr 33 II miejsce
Maja Wójcik nr 32 III miejsce
Martyna Miksiewicz nr 34 III miejsce

2b

Kinga Napierała nr 37 I miejsce
Adam Pabijaczyk nr 39 III miejsce

2c
Adam Boberski nr 46 I miejsce
Piotr Filas nr 43 III miejsce

2d

Paweł Duchatkiewicz nr 51 I miejsce
Lidia Koseska nr 52 III miejsce

2e

Majka Jabłońska nr 55 I miejsce
Maja Siejko nr 58 I m

2f

Kinga Kałużyńska nr 64 I miejsce
Adrian Bednarz nr 65 III miejsce

2g

Maksym Lewandowski nr 69 I miejsce
Natalia Prabucka nr 71 I miejsce
Zuzanna Ludkowska nr 72 I miejsce
Kornelia Syrowecka nr 70 II miejsce

2h

Milena Ratajczak nr 75 I miejsce
Mikołaj Karbowniczek nr 74 I miejsce
Nikola Marciniak nr 78 II miejsce

3a

Mikołaj Trepka nr 82 I miejsce
Anna Żurawska nr 79 II miejsce
Kamil Rudzki nr 83 II miejsce
Zuzanna Zdyb nr 84 III miejsce
Adam Garbala nr 80 III miejsce

3b

Maria Repucho nr 85 I miejsce
Julia Surmacewicz nr 87 I miejsce
Alicja Krzeszowska nr 90 II miejsce
Bartosz Łastowski nr 89 II miejsce
Daria Domagała nr 88 III miejsce
Janina Lesińska nr 86 III miejsce

3c

Iga Nowak nr 95 I miejsce
Gracjan Zasada nr 92 II miejsce
Paweł Korniak nr 96 III miejsce

3d

Natalia Jasińska nr 101 I miejsce
Hanna Bagińska nr 99 I miejsce
Kornelia Stasiak nr 100 II miejsce
Jessica Bryś nr 97 II miejsce
Aleksandra Bagińska nr 102 III miejsce

 3e

Jan Basiński nr 105 I miejsce
Adam Suchojad nr 103 I miejsce
Aleksandra Chamryk nr 106 III miejsce

 3f
Miłosz Trzuskowski nr 113 I miejsce
Lena Graboń nr 112 II miejsce
Norbert Płuciniak nr 110 II miejsce

 3g
Marcel Góralczyk nr 118 I miejsce
Julia Berdowska nr 120 II miejsce
Barbara Ławniczak nr 115 II miejsce
Carla Ozarków nr 116 III miejsce

 3h

Denisa Ciurar nr 121 I miejsce
Elvetian Stoica nr 125 II miejsce
Darius Robert Caldarar nr 122 III miejsce
Adriana sabor nr 123 III miejsce
Darius David Sabor nr 124 III miejsce
Larisa Lamanita Caldarar nr 126 III miejsce

 3i

 

KATEGORIA 4-6  
Emilia Michalik nr 127 I miejsce
Borys Połczyński nr 126 I miejsce
Bartek Grobelny nr 129 I miejsce
Oskar Różycki nr 128 II miejsce
Natalia Prucnal nr 124 II miejsce

4a
Natalia Makowska nr 130 I miejsce
Jan Korniak nr 134 III miejsce
Jakub Strzała nr 132 III miejsce

4b
Martyna Łubkowska nr 138 I miejsce
Oliwia Krykwińska nr 140 I miejsce
Mateusz Marciniuk nr 141 I miejsce
Adrian Mrowicki nr 137 II miejsce

4c
Martyna Mausolf nr 145 I miejsce

5a
Julia Drańska nr 153 I miejsce
Kamila Łukasik nr 151 III miejsce

5b
Marta Witkowska nr 156 I miejsce
Karolina Janik 154 II miejsce
Magdalena Aleksandrowicz nr 159 III miejsce

6a
Małgorzata Herezo nr 164 I miejsce
Wanessa Szydłowska nr 165 I miejsce
Jakub Kałwak nr 163 I miejsce
Martyna Filipiak nr 162 II miejsce

6b
Paulina Fąka nr 163 II miejsce

6c

 

KATEGORIA – RODZICE  
Małgorzata Marciniak nr 6 I miejsce  1d
Małgorzata Marciniak nr 5 I miejsce  3a
Ewa Sroka nr 15 I miejsce  3b
Renata Jabłońska nr 18 I miejsce  2f
Iwona Pisarczuk-Miszczak nr 20 I miejsce  2c
Ewelina Tadaszczak nr 19 I miejsce  3a
Marek Gruszkiewicz nr 7 II miejsce  3b
Barbara Malcher nr 10 II miejsce  3b
Agnieszka Rosołowska nr 11 II miejsce  2g
Katarzyna Korniak nr 12 II miejsce  4b
Monika Oberc-Wiśniewska nr 16 II miejsce  1a
Izabela Biegalska nr 8 III miejsce  2a
Anna Czajka nr 17 III miejsce  0b
Marta Rudzka nr 9 wyróżnienie  3b
Sylwia Pilichowska nr 1 wyróżnienie  1b
Danuta Przyłucka nr 13 (brak pracy w momencie obrad jury - przyznawania miejsc)  3f
Paszkowska Joanna nr 14 (brak pracy w momencie obrad jury – przyznawania miejsc)  3f

 

KATEGORIA - PRACOWNICY SZKOŁY  
Urszula Bielesz nr 2 I miejsce  
Paulina Libigocka nr 5 I miejsce  
Katarzyna Bednarek nr 1 II miejsce  
Joanna Kulik nr 3 III miejsce  
Maria Franków nr 7 III miejsce  
Agnieszka Wykrętowicz nr 8 III miejsce  
Iwona Markiewicz-Pilichowska nr 9 III miejsce  
Danuta Moszczyc nr 6 wyróżnienie  

 

Strona 39 z 42