W listopadzie odbyło się I spotkanie klasy O"A" w bibliotece szkolnej.
Pani Małgorzata zaprosiła zerówkowiczów na czytanie książki o wrocławskich krasnalach.
Dzieci z wielką uwagą słuchały o ich historii. Potem oglądały interesujące widokówki
z małymi skrzatami. Po zajęciach dzieci pokolorowały ilustracje z wrocławskim krasnalami
przygotowane przez wychowawczynię p. Tamarę. Najładniej wykonaną pracę dzieci
podarowały pani Bibliotekarce, której serdecznie podziękowały za spotkanie.

20211102 092922  20211102 092934

26 listopada w klasie O"A" gościli uczniowie z klasy III d wraz z ich wychowawczynią. Starsi koledzy i koleżanki czytali napisane przez siebie bajki. Zerówkowicze z zainteresowaniem słuchali, a potem oglądali ciekawe ilustracje do napisanych tekstów. Wszystkim podobało się spotkanie, czego dowodem było podjęcie decyzji o dalszej współpracy między klasami związanej nie tylko z literaturą. Zdolnym uczniom z klasy III d serdecznie dziękujemy i gratulujemy bogatej wyobraźni.

20211126 104334  20211126 104431

Z okazji Dnia Niepodległości w oddziale „0A“ zorganizowano konkurs na najciekawszą kokardę narodową.
Forma i dobór materiałów był dowolny.
10 listopada 2021r. wyłoniono zwycięzców:

Weronika Grynczel

Julia Zając

Szymon Jamiołkowski

Jakub Cierpiński
Lena Nawrocka
Helena Lewicka
Marcel Wojnarowicz

W wyniku konkursu każde z dzieci otrzymało dyplom i nagrodę.
Zwycięzcom gratulujemy!

start...

13 kwietnia 2018 r. odbyło się przedstawienie pt. „Maszeruje wiosna” w wykonaniu klas „0” dla innych przedszkoli. Dzieci śpiewały piosenki i przedstawiały wiersze m.in. „Rzepkę” J. Tuwima oraz wykonały układ taneczny do utworu „Sofia”. Przedstawieniu towarzyszyła bardzo miła atmosfera. Na koniec wszystkie dzieci próbowały swoich sił przy utworze „Sofia”.
      Bardzo dziękujemy gościom z Niepublicznego Przedszkola Lawendowe Skrzaty, Publicznego Przedszkola nr 126, Publicznego Przedszkola 149, Niepublicznego Przedszkola im. Czesława Janczarskiego, Publicznego Przedszkole nr 1 „Planeta Uśmiechu” za przybycie.

maszeruje wiosna