13 kwietnia 2018 r. odbyło się przedstawienie pt. „Maszeruje wiosna” w wykonaniu klas „0” dla innych przedszkoli. Dzieci śpiewały piosenki i przedstawiały wiersze m.in. „Rzepkę” J. Tuwima oraz wykonały układ taneczny do utworu „Sofia”. Przedstawieniu towarzyszyła bardzo miła atmosfera. Na koniec wszystkie dzieci próbowały swoich sił przy utworze „Sofia”.
      Bardzo dziękujemy gościom z Niepublicznego Przedszkola Lawendowe Skrzaty, Publicznego Przedszkola nr 126, Publicznego Przedszkola 149, Niepublicznego Przedszkola im. Czesława Janczarskiego, Publicznego Przedszkole nr 1 „Planeta Uśmiechu” za przybycie.

maszeruje wiosna

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE - OPIEKA W OKRESIE WAKACJI.
Informacja dla Rodziców, którzy będą chcieli skorzystać z opieki dla swoich dzieci podczas przerwy wakacyjnej.

1. Ustala się terminy przerwy wakacyjnej dla :
a) SP 40 w miesiącu lipcu 2017 r. ( ul. Sołtysowicka nr 34 ),
b) SP 20 w miesiącu sierpniu 2017 r.
- SP 40 w miesiącu lipcu 2017 r. jest Szkołą Kierującą, a w miesiącu sierpniu 2017 r. Szkołą Przyjmującą.
- SP 20 w miesiącu lipcu 2017 r. jest Szkołą Przyjmującą, a w miesiącu sierpniu 2017 r. Szkołą Kierującą.

Pełna informacja KLIKNIJ TUTAJ