XXXII MIĘDZYNARODOWY KONKURS INTERNETOWY
          XXXII INTERNATIONAL ONLINE CONTEST
                    XXXII МЕЖДУНАРОДНЫЙ ДИСТАНЦИОННЫЙ КОНКУРС
                              ”DIGI-TALENTY ZIMA 2024”

W XXXII Międzynarodowym Konkursie Internetowym „Digi-Talenty Zima 2024” solistka HANNA RUTKOWSKA z klasy 2d zajęła III MIEJSCE, uzyskując 78/100 punktów od międzynarodowego jury złożonego z ekspertów o różnorodnym doświadczeniu artystycznym, reprezentujących różne kraje. Członkowie jury pochodzili m.in. z Polski, Niemiec, Litwy, Ukrainy, USA, Malezji, Estonii, Białorusi, Nigerii. Uczestnicy reprezentowali 12 krajów : Polska, Litwa, Czechy, Łotwa, Portugalia, Nigeria, Malezja, Ukraina, USA, Białoruś, Kanada, Cypr. Zaprezentowali się w różnych kategoriach: wokalnych, tanecznych, instrumentalnych, cyrkowych, plastycznych i teatralnych.

Link do protokołu:

IMG 20240411 124812

Nasi uczniowie w ostatnim dniu śpiewania kolęd, jakim jest zawsze 2 lutego, wzięli udział w XXII Dziecięcym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Legnicy zorganizowanym przez Dom Kultury „ATRIUM”.

Wystąpił 8-osobowy zespół wokalny klas 2 w składzie: Helena Lewicka 2a, Hanna Rutkowska 2d, Róża Drobik 2a, Kalina Szulc 2e, Kalina Wójciak 2a, Zuzanna Peciak 2a, Alicja Cieśla 2c, Mia Szabatowska 2c, , który zdobył WYRÓŻNIENIE oraz solistki Hanna Rutkowska 2d i Róża Drobik 2a, również uzyskując WYRÓŻNIENIA.

W kategorii średniej ciekawy występ dał Igor Zieliński 4d, a w najstarszej III MIEJSCE zajęła Martyna Mickiewicz 6a z akompaniamentem zespołu fletowego z 6a w składzie: Ewa Kubińska, Klara Łoś i Natan Polakowski.

SERDECZNIE GRATULUJEMY NASZYM WSPANIAŁYM ARTYSTOM!

Więcej zdjęć i wyniki na fb DK ATRIUM:
Zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa "PANA APARATA":

festiwal   festiwal 1   festiwal 2

W minionym miesiącu zespół wokalny klas 2 w składzie: Hanna Rutkowska 2d, Helena Lewicka 2a, Zuzanna Peciak 2a, Alicja Cieśla 2c, Mia Szabatowska 2c wziął udział w Ogólnopolskim Festiwalu Online „Muzyczne Talenty” zorganizowanym przez Stowarzyszenie Ogólnopolski Ośrodek Kultury Muzyczne Talenty, który miał dwa etapy. W etapie finałowym przyznano nam WYRÓŻNIENIE. Solistka Hanna Rutkowska 2d w tym samym konkursie otrzymała WYRÓŻNIENIE SPECJALNE.

Nasze starsze wokalistki Lidia Gawlik 6a i Ewa Wielgos 8b również dostały się do finału i zostały laureatkami III MIEJSCA w duecie.
Hanna Rutkowska 2d otrzymała WYRÓŻNIENIA w podobnego typu festiwalach o zasięgu ogólnopolskim, tj. w Internetowym Konkursie Piosenki Polskiej „Zaśpiewane Zimą” oraz w Festiwalu Online „Winter Vibes”.

GRATULUJEMY!

konkursy muzyczne

ALFIK MATEMATYCZNY 2023

KLASY CZWARTE

1. Mikołaj Babczyński IVf - dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie

KLASY SZÓSTE

1. Tymoteusz Głowacki kl. VIa - dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
     2. Adam Kulka kl. VIc - dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!