XXIII Festiwal Piosenki Ekologicznej

Dnia 27.04.2018 r. po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w XXIII Festiwalu Piosenki Ekologicznej w Szkole Podstawowej nr 44.

Solistów młodszych reprezentowała Ewa Wielgos z klasy II b, która zdaniem Jury zasłużyła na szczególne wyróżnienie w konkursie. Zespół młodszy w składzie: Natalia Pawlus, Ewa Wielgos, Katarzyna Ligucka, Lena Misiak, Aleksandra Chałupka, Martyna Pietrzyk, Joanna Koronczok, Aleksandra Marciniuk brawurowo i wspaniale wykonał swoją piosenkę z akompaniamentem „na żywo”.

W grupie starszej szkołę reprezentowali - solistka Dominika Gasik i zespół w składzie: Monika Biedak, Lena Buchman, Dominika Gasik i Weronika Hruszczak. Obie prezentacje wypadły bardzo dobrze.

Po wszystkich naszych występach otrzymywaliśmy gratulacje i wyrazy uznania od instruktorów z innych szkół. Poziom konkursu był w tym roku bardzo wysoki, a ilość nagród ograniczona.