III Powiatowy Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny

Dnia 17.05.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 68 odbył się III Powiatowy Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny. Naszą szkołę reprezentowały 3 dziewczynki z klas trzecich. Konkurs zaczął się od testu, który każdy uczestnik pisał indywidualnie. Po podliczeniu punktów i zsumowaniu wyników drużyny - 4 szkoły przeszły do finału, w tym nasza drużyna. W finale dziewczynki już wspólnie pracowały: wykonywały filtr wody, prezentowały prognozę pogody przedstawioną na mapie, segregowały odpady do odpowiednich koszy, a do nich przypisywały wyniki recyklingu, dopasowywały zwierzęta do ich schronień (nazywały je) itp. W oczekiwaniu na wyniki wszyscy uczestnicy oglądali pokaz z suchym lodem. Nasza szkoła zdobyła II miejsce. Gratulujemy !!!!