Dzień Dziecka

31 maja 2018 roku wychowawcy świetlicy zorganizowali po raz kolejny swoim wychowankom „Dzień Dziecka”. Radość, wspólna zabawa, wiele pozytywnych emocji i oczywiście … cukierki - tak oto brzmi najkrótsze podsumowanie owego dnia…
Wspólne świętowanie rozpoczęliśmy wczesnym popołudniem, na terenie szkolnego podwórka. Kilkaset dzieci miało możliwość uczestniczenia w „ zabawowych stanowiskach” takich jak:
      • „Zgadnij co to”- odgadywanie nazwy przedmiotu poprzez dotyk, to niesamowita frajda, bez względu na wiek!
      • Zabawy z chustą Klanzy - kolorowa zabawa przyciągała jak magnes nie tylko najmłodszych.
      • Łowienie rybek ze „ stawu” – okazało się , że co druga dziewczynka to „córka rybaka”, a większość chłopców to miłośnicy wędkowania.
      • Tor przeszkód - przemierzanie tunelu na czas od zawsze budziło wiele radości.

Emocje podgrzewało słońce, które hojnie obdarowało nas tamtego dnia swymi promieniami, fundując nam iście wakacyjną pogodę. „ Szkoda, że już się skończyło” – mówiły dzieci. To wymarzony
dla wychowawców świetlicy komplement. Na koniec pocieszająca informacja dla wszystkich , którzy świetnie się z nami bawili: kolejny Dzień Dziecka już za niecały rok!

Dzien Dziecka 2018