Uczniowie klasy 6a - Sonia Trzynadlowska oraz Konrad Dworniczak - reprezentowali naszą szkołę

w VII Międzyszkolnym Konkursie z Języka Polskiego „Odpowiednie dać rzeczy słowo”.

W zmaganiach językowych udział wzięli uczniowie z 25 wrocławskich szkół podstawowych.
Sonia Trzynadlowska została finalistką konkursu, natomiast Konrad Dworniczak znalazł się
wśród zwycięzców turnieju dla publiczności. Oboje otrzymali pamiątkowe dyplomy i cenne nagrody rzeczowe.

Gratulujemy!

Odpowiednie dac rzeczy slowo

WYNIKI
rejonowego konkursu czytania ze zrozumieniem
z elementami czytania twórczego i krytycznego
"Kto czyta, nie błądzi".

I miejsce
Sebastian Kubicki kl. IIIB

II miejsce
Zuzanna Lubczyńska kl. IIIC
Oliwia Kwiatkowska kl. IIIG

                                                                     Gratulujemy!!!

Wyniki szkolnego konkursu
MISTRZ
TABLICZKI MNOŻENIA I RACHOWANIA

KLASY CZWARTE

1. Emilia Wnuk IVcMISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA I RACHOWANIA
2. Jerzy Janik IVa – I WICEMISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA I RACHOWANIA
3. Mateusz Kasperk IVa – II WICEMISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA I RACHOWANIA

KLASY PIĄTE

1. Jan Dobrosz kl. Va - MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA I RACHOWANIA
2. Maksymilian Węgrzyn kl. Va - I WICEMISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA I RACHOWANIA
3. Kacper Szmergała kl. Va - II WICEMISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA I RACHOWANIA

KLASY SZÓSTE

1. Magdalena ALeksandrowicz kl. VIa - MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA I RACHOWANIA
2. Konrad Dworniczak kl. VIa - I WICEMISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA I RACHOWANIA
3. Paulina Karawan kl. VIb - II WICEMISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA I RACHOWANIA

 

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM I DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ZA UDZIAŁ W KONKURSIE!!!
Emilia Chmielewska
Katarzyna Bednarek

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 odbędzie się 23.06.2017 w następujących godzinach:
Oddziały zerowe i klasy 1 godzina 8:00.
Klasy 2 godzina 9:00.
Klasy 3 godzina 10:30.
Klasy 4, 5, 6 godzina 12:00.
Msza Święta dla klas 1-6 odbędzie się 22.06.2017r. o godzinie 10:00.
W tym dniu niekoniecznie obowiązuje strój galowy, ze względu na zakończenie roku szkolnego dzień później.

Wyniki
dzielnicowego etapu XVII-go Miejskiego Konkursu Matematycznego klas 3 szkoły podstawowej. W etapie dzielnicowym wzięło udział 183 uczniów z 53 wrocławskich szkół. Do finału zakwalifikowało się 42 uczniów.

Ze Szkoły Podstawowej nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu
uzyskując maksymalną liczbę punktów zakwalifikowali się:
Oliwia Kwiatkowska 3 G
Norbert Płuciniak 3 G

Gratulujemy!

XVII Miejski Konkurs Matematyczny

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY OLIMPUSEK 2017
sesja wiosenna (test zintegrowany)

KLASY III

MIKOŁAJ STĘPNIEWSKI KL. IIIB – dyplom laureata

WIKTORIA IDZIKOWSKA KL. IIIG – dyplom laureata

JULIA SURMACEWICZ KL. IIIC – dyplom laureata

MIŁOSZ KUNYSZ KL. IIIB – dyplom laureata

PAULINA SMOLIŃSKA KL. IIIC – dyplom laureata

NATALIA GRZYMKOWSKA KL. IIIB – dyplom laureata

OLIWIA KWIATKOWSKA KL. IIIG – dyplom laureata

SEBASTIAN KUBICKI KL. IIIB – dyplom laureata

ALICJA KRZESZOWSKA KL. IIIC – dyplom laureata

EMILIA GRUSZKIEWICZ KL. IIIB – dyplom laureata

MIKOŁAJ WRÓBEL KL. IIID – dyplom laureata

ALICJA SROKA KL. IIIB – dyplom laureata

Ewa Samborska-Wcisło
Wanda Kruk

Z radością informuje, że nasze uczennice z klasy 1B odniosły sukces w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym zorganizowanym przez świetlicę przy Szkole Podstawowej nr 78 im. Mikołaja Kopernika

Ewa Wielgos zajęła 3 miejsce.

Joanna Koronczok i Hanna Olejniczak otrzymały wyróżnienia.

Serdecznie gratulujemy!

praca EwyPraca Ewy

praca Joanny

Praca Joanny

praca Hanny

Praca Hanny

Dyrekcja szkoły serdecznie zaprasza rodziców na spotkania w następujących terminach:

• Obecne klasy 1, 2, 3

• Obecne klasy 4, 5, 6

• 08.06.17 r. godz.18:00

• 08.06.17 r. godz.19:15

 SALA GIMNASTYCZNA

• Przyszłoroczne klasy 1

• Przyszłoroczne oddziały 0

• 12.06.17 r. godz.18:00

• 12.06.17 r. godz.19:15

 SALA 30

 

apel motywacyjny
 
 
 
 
 
Apel motywacyjny klas 4-6 odbędzie się

06.06.2017 roku o godz. 9:50 na sali gimnastycznej.

 

Serdecznie zapraszamy wychowawców, nauczycieli, a także rodziców.



Strona 2 z 7