#LaboratoriaPrzyszlosci #LaboratoriaPrzyszłości
W styczniu dziewczyny zaczęły pracę nad kosmetyczkami. Praca została podzielona na kilka etapów: dobór materiałów, przygotowanie wykroju oraz szycie. Nową umiejętnością jest przymocowanie zapięć magnetycznych, które są praktyczne i zapewniają połączenie dwóch części materiału. Pierwsze efekty można zobaczyć na poniższych zdjęciach.
Na zajęciach wykorzystano maszynę i akcesoria zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości.
Więcej...
Nasza szkoła dołączyła do projektu Aktywny Dolny Śląsk organizowanego przez Dolnośląskie Centrum Rozwoju. Projekt był skierowany do uczniów klas pierwszych. Podczas zajęć świetlicowych dzieci brały udział w bezpłatnych zajęciach sportowych, które miały na celu urozmaicenie zajęć świetlicowych, poprawienie kondycji uczniów a także zintegrowanie grupy klasowej.

INFORMUJEMY, ŻE W DNIACH 24 i 27 GRUDNIA SEKRETARIAT SZKOŁY BĘDZIE NIECZYNNY
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)

























.jpg)


