KONTAKT W SPRAWIE OBIADÓW: tel. 71 798 68 44 w. 114, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W roku szkolnym 2023/2024 wydawanie posiłków rozpoczynamy 11 września.
Aby zapisać dziecko na posiłki należy dostarczyć do pokoju 105A (nowa szkoła)
2 egzemplarze dokładnie wypełnionej umowy.
Ze względu na planowanie budżetu szkoły na rok 2024 przyjmowanie umów obiadowych rozpoczynamy od dnia 7 września 2023.
 Posiłki będą wydawane od następnego dnia po dniu dostarczenia umowy.
Umowy nie będą przyjmowane w przypadku zaległości we wpłatach za ubiegły rok szkolny.

Chcąc wydrukować umowę kliknij poniższy link:

Bardzo prosimy o dwustronne drukowanie umowy.

UMOWA OBIADOWA
DRUK REZYGNACJI Z UMOWY OBIADOWEJ

Koszt obiadu: 12,00 zł (umowa dotyczy wyłącznie pełnych obiadów – dwa dania)

W przypadku alergików, diabetyków, itp. należy dostarczyć aktualne zaświadczenie lekarskie.
Wpłaty za obiady należy dokonywać do 10 dnia każdego miesiąca, z góry (przykład: do 10 marca należy dokonać wpłaty za miesiąc marzec), przelewem na indywidualny rachunek bankowy dziecka.
Comiesięczna informacja o wysokości należnej opłaty jest przekazywana rodzicowi w terminie do 5 dnia bieżącego miesiąca za pośrednictwem poczty elektronicznej, na podany przez rodzica adres e-mail oraz dodatkowo można ją uzyskać pod numerem telefonu: 71 798 68 44 w. 114.

Brak wpłaty w terminie skutkuje naliczaniem odsetek ustawowych i może spowodować zawieszenie wydawania posiłków.

Nieobecność dzieci na obiadach należy zgłaszać najpóźniej w bieżącym dniu do godziny 9:00 wyłącznie mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

OPŁATA ZA OBIADY

miesiąc: marzec