31 maja 2018 roku wychowawcy świetlicy zorganizowali po raz kolejny swoim wychowankom „Dzień Dziecka”. Radość, wspólna zabawa, wiele pozytywnych emocji i oczywiście … cukierki - tak oto brzmi najkrótsze podsumowanie owego dnia…
Wspólne świętowanie rozpoczęliśmy wczesnym popołudniem, na terenie szkolnego podwórka. Kilkaset dzieci miało możliwość uczestniczenia w „ zabawowych stanowiskach” takich jak:
      • „Zgadnij co to”- odgadywanie nazwy przedmiotu poprzez dotyk, to niesamowita frajda, bez względu na wiek!
      • Zabawy z chustą Klanzy - kolorowa zabawa przyciągała jak magnes nie tylko najmłodszych.
      • Łowienie rybek ze „ stawu” – okazało się , że co druga dziewczynka to „córka rybaka”, a większość chłopców to miłośnicy wędkowania.
      • Tor przeszkód - przemierzanie tunelu na czas od zawsze budziło wiele radości.

Emocje podgrzewało słońce, które hojnie obdarowało nas tamtego dnia swymi promieniami, fundując nam iście wakacyjną pogodę. „ Szkoda, że już się skończyło” – mówiły dzieci. To wymarzony
dla wychowawców świetlicy komplement. Na koniec pocieszająca informacja dla wszystkich , którzy świetnie się z nami bawili: kolejny Dzień Dziecka już za niecały rok!

Dzien Dziecka 2018

     Tegoroczny konkurs plastyczny pt. „ Magiczne motyle” został rozstrzygnięty. Zważywszy na liczbę nadesłanych prac oraz poziom ich wykonania, jury stanęło przed trudnym wyborem wyłonienia laureatów. Po długich obradach ustaliliśmy listę zwycięzców.

     Oto wyniki:

I miejsce:      SP nr 36
II miejsce:     SP nr 36
III miejsce:    SP nr 20

WYRÓŻNIENIA powędrowały do uczniów ze SP nr 83 i SP nr 20.

     Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy. Dyplomy oraz drobne upominki będą możliwe do odebrania u organizatorów konkursu po 4 czerwca 2018 roku.
     Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w tegorocznym konkursie bardzo dziękujemy za wykonanie prac i życzymy ciekawych pomysłów oraz wielu sukcesów w kolejnych konkursach.

Organizatorzy
Joanna Kulik
Agnieszka Ochalik

W Świetlicowym Konkursie Ekologicznym dla klas trzecich

1 miejsce zajęła Kinga Kałużyńska,
2 miejsce zdobył Paweł Szulc,
3 miejsce przypadło Jaśminie Osiadacz.

Kinga i Paweł będą reprezentować naszą świetlicę na
XXII Międzyświetlicowym Konkursie Wiedzy Ekologicznej
PRZYGODA Z EKOLUDKIEM organizowanym przez świetlicę SP 90.
Gratulacje dla zwycięzców!
Życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

Laureatami w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Kolorowa Wielkanoc” zostali:

Jagoda Szewczyk z klasy 2b – 2 miejsce
Zuzanna Gorajek z klasy 1a – 3 miejsce
Zofia Maziej z klasy 1d – wyróżnienie

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 Wyniki tegorocznego Międzyświetlicowego Konkursu Plastycznego „Kolorowa Wielkanoc” prezentują się w następujący sposób:

1 miejsce
Natalia Lipińska z SP 3

2 miejsce
Jagoda Szewczyk z SP 20
Magda Świercz z SP 36
Lena Wróbel z ZSP 24

3 miejsce
Zuzanna Gorajek z SP 20
Karolina Fąfara z SP 118

Wyróżnienia
Zofia Maziej z SP 20
Ewa Herbut z SP 14
Karolina Ukleja z SP 36
Gabriela Motyl z SP 118

Serdecznie gratulujemy laureatom!

IMG 20180403 135002

Serdecznie gratulujemy

Mariannie Krupie z klasy 1c
i
Antoniemu Grzegrzółce z klasy 2b

otrzymania wyróżnień za prace w Międzyświetlicowym Konkursie Tradycje Wielkanocne
pt. „Pisanka wielkanocna" zorganizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny numer 4 we Wrocławiu.

Cele:     - rozwijanie zainteresowań tematyką wszechświata
             - kształtowanie zdolności plastycznych i wrażliwości estetycznej
             - poznanie nowych technik plastycznych i technicznych

Regulamin :
             • konkurs przeznaczony dla dzieci klas I – III,
             • format prac dowolny,
             • technika prac dowolna,
             • prace indywidualne i zbiorowe.

Terminy:
Prosimy o dostarczanie prac do 18 kwietnia do świetlicy szkolnej (sala numer 1).
Prace powinny być podpisane: imię i nazwisko autora oraz klasa.
Dla autorów najciekawszych prac przewidujemy dyplomy oraz drobne upominki.
Wystawa prac odbędzie się w terminie: 20.04 – 7.05.18 r.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ŻYCZYMY POWODZENIA
I BOGATYCH DOZNAŃ ARTYSTYCZNYCH

WYCHOWAWCY ŚWIETLICY

 

W międzyświetlicowym konkursie plastycznym „Dinozaury” prace przygotowane
przez uczniów naszej szkoły zdobyły miejsca i wyróżnienia zarówno
w kategorii prac płaskich jak i prac przestrzennych.

Laureaci w kategorii prac przestrzennych

Julia Płuciniak z klasy 1a – 1 miejsce
Zuzanna Gorajek z klasy 1a – 3 miejsce
Lena Kopeć z klasy 1d – wyróżnienie

 

Laureaci w kategorii prac płaskich

Arianna Kovzolovych z klasy 1b – 1 miejsce
Joanna Koronczok z klasy 2b – 2 miejsce
Zofia Maziej z klasy 1d – 2 miejsce
Jagoda Szewczyk z klasy 2b – wyróżnienie

 

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

 KATEGORIA - PRACE PRZESTRZENNE

I miejsce     JULIA PŁUCINIAK - SP 20
I miejsce    KAJETAN KĄKOL - SP 113

II miejsce   HANNA CZYSTOŁOWSKA - SP 46
II miejsce   MIRELLA ŚWIĘCH, WIKTORIA BRZAZGACZ, WIKTORIA KUTER, PAULINA KUŹMA, PAULINA ZDZIEBŁO, JULIA POTOMSKA, ZOFIA KURIATA - SP 78

III miejsce  ZUZANNA GORAJEK - SP 20

wyróżnienia
                   LENA KOPEĆ - SP 20
                   EMILIA LEJMAN, HANNA KRĘŻEL - SP 43
                   KARINA PIETRUCHA - SP 78
                   KLAUDIA KURPIOS - SP 93
                   KACPER PRZYPADŁO - SP 43
                   praca zbiorowa podopiecznych świetlicy - SP 116

KATEGORIA - PRACE PŁASKIE

I miejsce    ARIANNA KOVZOLOVYCH - SP 20
I miejsce    ANTONINA NASTIUK - SP 42

II miejsce   KACPER BAŁONIAK - SP 93
II miejsce   JUSTYNA FOJUD - SP 40
II miejsce   JOANNA KORONCZOK - SP 20
II miejsce   ZOFIA MAZIEJ - SP 20

III miejsce   MICHAŁ KUCHARSKI - SP 40
III miejsce   KLAUDIA SKRABKA - SP 43
III miejsce   ANTONINA BORCZYK, MILENA ZARZYCKA, ALEKSANDRA ZWOLIŃSKA, ALEKSANDRA MROWIŃSKA, ANNA HAROLD, LEA PFLUEGER, ZOFIA PANENKA - SP 63

wyróżnienia
                   IGA CHAŁUBEK - SP 1
                   JAGODA SZEWCZYK - SP 20
                   MARTYNA KRUPA - SP 68
                   JULIANNA KNAPIK - SP 85
                   WERONIKA LEŚNA - SP 85
                   NINA KAŁUŻYŃSKA - SP 85

dinozaury

Strona 1 z 2