VIII Międzyszkolny Festiwal Piosenki Religijnej „Chwalmy Pana w rytmie… Alleluja!”

Dnia 12.04.2018 r. zespół z klas I-III w składzie: Katarzyna Ligucka, Zuzanna Sowińska, Hanna Filipiak, Natalia Pawlus, Aleksandra Marciniuk, Lena Misiak, Martyna Pietrzyk wziął udział VIII Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Religijnej „Chwalmy Pana w rytmie… Alleluja!” zorganizowanym przez Szermierczą Szkołę Podstawową nr 85. Dzieci śpiewały piosenkę misyjną „Idź i głoś” przy akompaniamencie gitary i skrzypiec. Zespół z naszej szkoły otrzymał wyróżnienie. W festiwalu wzięło udział ok. 300 dzieci z Wrocławia i powiatu wrocławskiego. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich poczęstunek. Uczestnicy festiwalu w przerwie mogli oglądać pokazy szermierki, tańca oraz baletu.