Sportowy tydzień

      Ubiegły tydzień dla naszych uczniów był bardzo aktywny. Klasy czwarte reprezentowały szkołę w finale projektu "Orientuj się we Wrocławiu" w biegach na orientację. Okazało się, że w szczególności chłopcy są "dobrze zorientowani" - uczeń z klasy IVb zdobył tytuł Mistrza, a uczeń z klasy IVc wicemistrza. Z dziewcząt najszybciej z mapą biegała uczennica z klasy 4b zajmując 5 miejsce.

      Reprezentacje z klas I,II, III i IV wzięły udział w Mistrzostwach Wrocławia w Trójboju Lekkoatletycznym - wykazywali się dużą sprawnością fizyczną w trzech konkurencjach - rzucie piłeczką palantową, skoku w dal i biegu na 60m. Tym razem najlepiej wypadli uczniowie klas II zajmując wysokie - VI miejsce. We wszystkich zawodach liczyła się sportowa rywalizacja i dobra zabawa, której nie brakowało, a naszym uczniom z pewnością przyświecają słowa rzymskiego poety i są ich żywym przykładem, że "W zdrowym ciele, zdrowy duch"!sportowy tydzien

Czytany 141 razy